П’ять книг про те, як започаткувати власну справу
5 Березня, 2021Сьогодні, щоб відкрити власну справу, не потрібно мати спеціальну освіту. Достатньо підтягнути окремі скіли і зробити перші кроки. А почати можна з бізнес-літератури.
Ось 5 книг, які радимо прочитати.
Стівен Сільбіґер — успішний американський маркетолог. Він закінчив Дарденьску бізнес-школу, набрався досвіду в різних компаніях і поділився здобутими знаннями у своїй книзі. Вийшла справжня енциклопедія корисних кейсів.
Як скласти маркетинговий план, розібратися у фінансовій документації, сформувати команду і налаштувати комунікацію в ній, побудувати корпоративну культуру — про все це розповідається у книзі.
Гай Кавасакі — один з найвідоміших венчурних капіталістів Кремнієвої долини. Він заснував Garage Technology Ventures, був головним євангелістом Apple і радником підрозділу Motorola в Google. А потім весь свій досвід описав у книзі.
Як запускати, розвивати і монетизувати свій бізнес — кожен із цих блоків детально пояснюється у виданні. А ще є творчі завдання, які допоможуть краще засвоїти інформацію.
Ізраїль — країна з унікальною підприємницькою культурою, якій всупереч війнам та несприятливим умовам вдалось успішно розвинутись у плані інновацій. Політичний консультант та колишній радник із питань зовнішньої політики Іраку Ден Сенор разом із журналістом Солом Синґером розповідають, чому так вийшло.
Книга стала бестселером The New York Times та була перекладена 30 мовами світу.
Автор книги — професор Гарвардської бізнес-школи Ноам Вассерман. Він роками вивчав стартапи, щоб розібратися, чому одні стають єдинорогами, а інші швидко закриваються. У книзі ділиться всім, що вдалося дізнатися.
Після прочитання ви зрозумієте, на які граблі найчастіше наступають стартапери, і, можливо, зможете їх оминути в майбутньому.
Американський підприємець Майк Мікаловіц впевнений: щоб відкрити власну справу, не обов’язково мати мільйони. Головне — сильно вірити в ідею та бути в «тусовці» однодумців.
У книзі він докладно пояснює свою точку зору та ділиться інсайтами, як відкрити бізнес, коли у вас не так багато грошей.