support and rebuild ukraine
Since the beginning of Russian invasion, K.FUND has been focused on providing humanitarian aid to people in Ukraine
Help to Ukraine
Засновник

Василь Іванович Хмельницький

Василь Хмельницький український підприємець, засновник холдингової компанії UFuture і фонду K.FUND.

Пріоритет діяльності Василя Хмельницького розвиток інноваційних галузей та підвищення конкурентоспроможності України на міжнародних ринках.

UFuture компанія з портфелем активів у галузі нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється у $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, сягає $1 млрд.

UFuture є мажоритарним акціонером девелоперської компанії UDP, міжнародного аеропорту “Київ” ім. І. Сікорського, групи IT-компаній і екосистемних технологічних рішень ITernal. UFuture є стратегічним інвестором в компаніях Biopharma (фармацевтика) та UDP Renewables (відновлювальна енергетика).

Компанія також розвиває нові бізнес-проєкти, серед яких інноваційні парки UNIT.City у Києві та Харкові, LvivTech.City у Львові; індустріальний парк “Біла Церква” і завод з виробництва сучасних електроустановочних систем “Plank Electrotechnic”.

Василь Хмельницький активно підтримує проєкти у галузі освіти та економіки, зокрема: Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Lean Institute Ukraine, Школа МСП, Новопечерська школа, виробничий акселератор INDAX та інші.

У 2019 році Василь Хмельницький випустив перше українське бізнес-реаліті на YouTube WIN WIN Show для молодих підприємців, які створюють власний бізнес в Україні.

“Ми живемо в час глобальних і дуже швидких змін. Вони надихають і непокоять одночасно. Україна стоїть перед вибором: триматися за крихку стабільність або сміливо рухатися в інноваційному напрямку. Саме зараз можемо зробити квантовий стрибок у розвитку – для цього нам потрібні знання, співробітництво та рішучі дії. Я бачу успіх нашого спільного майбутнього в синергії модернізованого державного сектору, енергії підприємців та таланту науковців. Ми маємо об’єднатися заради глобальних цілей, які стоять перед людством: подолання бідності, доступності якісної освіти, протидії кліматичній катастрофі, підвищення якості і тривалості життя, відкриття нових ідей та змістів. Час рухатися вперед, трансформувати бізнес та економіку на вимогу сьогодення.”

З 2017 року Василя Хмельницький очолює наглядові ради Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” і Lean Institute Ukraine проєкту, спрямованого на підвищення інноваційності та конкурентоспроможності українських компаній за допомогою методології «Lean».

“Не тільки держави, а й бізнес інвестує в освіту. Це — найцінніша інвестиція. Так, дивіденди повільні, але результат вражає. Множте знання, залучайте таланти. Інвестуйте в таланти. Це ваш успіх”.

Вгору