Засновник

Василь Іванович Хмельницький

Василь Хмельницький український підприємець, засновник холдингової компанії UFuture і фонду K.FUND.

Пріоритет діяльності Василя Хмельницького розвиток інноваційних галузей та підвищення конкурентоспроможності України на міжнародних ринках.

UFuture компанія з портфелем активів у галузі нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється у $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, сягає $1 млрд.

UFuture є мажоритарним акціонером девелоперської компанії UDP, міжнародного аеропорту “Київ” ім. І. Сікорського, групи IT-компаній і екосистемних технологічних рішень ITernal. UFuture є стратегічним інвестором в компаніях Biopharma (фармацевтика) та UDP Renewables (відновлювальна енергетика).

Компанія також розвиває нові бізнес-проєкти, серед яких інноваційні парки UNIT.City у Києві та Харкові, LvivTech.City у Львові; індустріальний парк “Біла Церква” і завод з виробництва сучасних електроустановочних систем “Plank Electrotechnic”.

Василь Хмельницький активно підтримує проєкти у галузі освіти та економіки, зокрема: Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Lean Institute Ukraine, Школа МСП, Новопечерська школа, виробничий акселератор INDAX та інші.

У 2019 році Василь Хмельницький випустив перше українське бізнес-реаліті на YouTube WIN WIN Show для молодих підприємців, які створюють власний бізнес в Україні.

“Ми живемо в час глобальних і дуже швидких змін. Вони надихають і непокоять одночасно. Україна стоїть перед вибором: триматися за крихку стабільність або сміливо рухатися в інноваційному напрямку. Саме зараз можемо зробити квантовий стрибок у розвитку – для цього нам потрібні знання, співробітництво та рішучі дії. Я бачу успіх нашого спільного майбутнього в синергії модернізованого державного сектору, енергії підприємців та таланту науковців. Ми маємо об’єднатися заради глобальних цілей, які стоять перед людством: подолання бідності, доступності якісної освіти, протидії кліматичній катастрофі, підвищення якості і тривалості життя, відкриття нових ідей та змістів. Час рухатися вперед, трансформувати бізнес та економіку на вимогу сьогодення.”

З 2017 року Василя Хмельницький очолює наглядові ради Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” і Lean Institute Ukraine проєкту, спрямованого на підвищення інноваційності та конкурентоспроможності українських компаній за допомогою методології «Lean».

“Не тільки держави, а й бізнес інвестує в освіту. Це — найцінніша інвестиція. Так, дивіденди повільні, але результат вражає. Множте знання, залучайте таланти. Інвестуйте в таланти. Це ваш успіх”.

Вгору