Зустріч з Бартоном Лі у Новопечерській школі
11 Жовтня, 20159 жовтня до учнів Новопечерської школи завітав відомий експерт у сфері інновацій – доктор Бартон Лі (Dr. Burton Lee PhD MBA). Він читає лекції з підприємництва та інновацій у Стенфордському університеті, є одним із провідних експертів Кремнієвої долини з багатим досвідом у науці, промисловості, державному управлінні, технології, дизайні і політиці.
Учні старших класів поділились своїми враженнями від зустрічі:
Олександр Ігнатьєв: «Найбільше мене вразило те, що Бартон Лі, видатний професор зі Стенфорда, багато чого знає про Україну та підтримує нас. А також дуже цікаво було дізнатися про те, що винахідником мобільного месенджера WatsApp був українець! Такі речі додають патріотизму та надихають. Я запитав у Бартона Лі про те, які держави нині є лідерами з розвитку штучного інтелекту. Виявилось, що найбільшими інноваторами є США, а найкраще впроваджені у виробництві інновації у Німеччині. Зустріч була дуже цікавою. Я хотів би частіше зустрічатися з такими людьми у Школі».
Катерина Євтушенко: «Дуже цікаво було дізнатися про те, які винаходи наразі найчастіше з’являються у Кремнієвій долині. Як виявилося, зараз активно відбувається розробка системи доставки через безпілотники (дрони), розвиток робототехніки, а також з’являються численні медичні інновації, наприклад, новітні протези. А також із застосуванням інноваційних медичних девайсів людина зможе стати сама собі лікарем! Я вважаю, що це дуже важливий вектор розвитку науки, адже такі винаходи допомагають людям».
Іван Сергієнко: «Зустріч була корисною та пізнавальною. Мене неймовірно вразило те, яке величезне фінансування одержує
Стенфордський університет задля розвитку інновацій та створення новітніх винаходів! На мою думку, наука і технології – це найкраща галузь для інвестицій, тому що це розвиток людства. Після презентації я поспілкувався з Бартоном Лі про освоєння Марсу. Мені було цікаво, чи можна запустити на Марс роботів, які б зібрали там 3D-принтер і побудували з його допомогою будинки. Тоді люди, які б у майбутньому прилетіли на Марс, вже могли б там жити. Бартон Лі відповів, що фахівці цим уже займаються».
Бартон Лі був вражений інноваційністю Новопечерської школи, підходом до викладання, а також спілкуванням з учнями та викладачами.