У Києві стартує унікальна програма навчання практиків впровадження Lean мислення
7 Лютого, 2018Lean Global Network через своє представництво в Україні Lean Institute Ukraine запускає програму навчання практиків впровадження Lean виробництва та Lean мислення.
Сертифікаційна навчальна програма «LEAN PRACTICIONER PROGRAM» проводиться за підтримки фонду Василя Хмельницького K.Fund.
Програма розроблена фахівцями LGN та успішно застосовується в багатьох країнах світу: США, Голландія, Туреччина, Сінгапур тощо.
Після проходження програми передбачена сертифікація учасників на підставі складення іспиту та виконання проекту.
Бажаєте набути всіх необхідних знань та навичок для підвищення конкурентоспроможності своїх компаній? Чули про успіхи Lean-методології, та не знаєте, як впровадити її? Встали на шлях Lean-трансформації, та не вистачає досвіду для рішучих перетворень? Тоді чекаємо вас на першій в Україні комплексній програмі для Lean-практиків «Lean Practitioner Program»!
Що таке Lean Global Network?
Lean Global Network – неприбуткова громадська організація, яка заснована у 2007 році Джеймсом Вумеком та Деном Джонсом, авторами бестселерів «Машина, яка змінила світ» та «Лін мислення». На сьогодні включає 24 організації (включно з Лін Інститут Україна), що розповсюджують лін мислення у різних країнах світу.
Що таке Lean?
Lean-мислення при організації виробництва та процесів надання послуг дозволяє створювати максимальну цінність для клієнта, використовуючи при цьому мінімальну кількість ресурсів, часу, енергії та зусиль. Впровадження Lean-підходу передбачає:
- Розуміння того, що реально відбувається у місці, де створюється цінність для клієнта;
- Покращення процесів, за допомогою яких створюються та поставляються клієнту продукти та послуги;
- Розвиток людей та надання їм можливостей діяти шляхом використання методів вирішення проблем та наставництва;
- Розвиток лідерів та розвиток виробничої системи.
- Lean-мислення та впровадження Lean-підходів дозволяє організаціям бути одночасно інноваційними та конкурентоспроможними, що надає можливість здобути стійкість до змін внутрішнього та зовнішнього середовища.
Про програму «Lean Practitioner Program»
Програма «Lean Practitioner Program» від LGN має на меті надання топ-менеджерам та менеджерам середньої ланки українських компаній виробничого та сервісного сектору комплексного розуміння Lean-методології та озброєння їх дієвими інструментами підвищення ефективності процесів створення цінності. Після закінчення Програми слухачі здобудуть всі необхідні знання та навички використання Lean-підходів для самостійної Lean-трансформації своїх компаній.
Кожний модуль програми «Lean Practitioner Program» передбачає проходження тренінгу, розглядання прикладів та кейсів з міжнародного та вітчизняного досвіду, виконання завдань з використанням методів Lean для розвитку практичних навичок.
Тренер програми «Lean Practitioner Program»
Чевдет Оздоган – віце-президент Lean Institute Turkey (Стамбул, Туреччина). Має більше 27 років досвіду роботи на заводах Toyota, Ford Otosan, Uzel Makina, Otoyli та Karsan в Туреччині. З 2009 року в якості Lean консультанта успішно впроваджує Lean мислення на підприємствах по всьому світу.
Структура програми «Lean Practitioner Program»
Програма «Lean Practitioner Program» складається з 7-ми модулів, кожний з яких триває 2 дні та передбачає виконання завдань до початку наступного модуля. Після успішного завершення Програми «Lean Practitioner Program», здачі іспиту та захисту проекту учасникам видаються сертифікати від Lean Інституту України.
Перший модуль відбудеться вже 16-17 березня, на ньому йтиметься про основи Lean-мислення та Lean-менеджменту, система розгортання стратегії Hoshin Kanri.
Мова програми – англійська з синхронним перекладом.
Детальний розклад програми ви можете знайти за цим посиланням.
Вартість програми (що включає усі 7 модулів) – $1200 за одного учасника (така вартість стала можливою завдяки фінансовій підтримці проекту фондом Василя Хмельницького KFUND).
Кількість учасників обмежена – до 25 осіб.
Місце проведення – UNIT CITY.
Зареєструватися на програму можна заповнивши Форму.
При виникненні питань стосовно програми звертайтесь за телефоном (097) 364-87-26, або напишіть нам [email protected]