Рукописи в номинации “Деловая литература” можно подавать до 1 марта
1 Грудня, 2016K.Fund и конкурс “Коронация слова” приняли решение о продлении срока подачи работ на номинацию «Деловая литература» до 1 марта 2017 года. Таким образом, украинские писатели бизнес-книг имеют больше возможностей для доработки своих рукописей. Напомним, что в номинации принимаются работы на тему развития бизнеса, образования, экономики и инновационных технологий. Жюри будет обращать особое внимание на наличие в предложенных рукописях оригинальных, нестандартных взглядов, подходов, идей и решений.
Прием работ до основных номинаций конкурса завершено 1 декабря.
Условия участия в номинации «Деловая литература» и правила оформления конкурсных работ представлены ниже.
Загальні правила та регламент конкурсу
- На конкурс «Коронація слова — 2017» (далі — Конкурс) приймаємо написані українською мовою рукописи творів (далі — твори) на такі номінації:
- РОМАНИ
- ПІСЕННА ПОЕЗІЯ
- КІНОСЦЕНАРІЇ
- П’ЄСИ
- ТВОРИ ДЛЯ ДІТЕЙ
- ДІЛОВА ЛІТЕРАТУРА
- КОНКУРС МАЛОЇ ПРОЗИ «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ …»
- КОНКУРС «ЛІТЕРАТУРА СЛОВАМИ КРИМСЬКИХ ТАТАР».
- На Конкурс повинні подаватися тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на Церемонії нагородження.
Примітка: (інсценування, адаптації для театру чи кінотворів інших авторів розглядатися не будуть).
- Рішення про результати конкурсу визначає авторитетне журі. Результати конкурсу оголошуються на Церемонії нагородження та через ЗМІ.
З огляду на велику кількість поданих рукописів, твори, на жаль, не рецензуються і не повертаються (залишайте у себе копію), листування з авторами не здійснюється.
- Конкурс пропонуватиме твори видавництвам, кінопродюсерам, кіностудіям, театрам, композиторам, з якими автори особисто домовлятимуться про умови.
- Конкурс не спонсорує подальшу долю твору. За згодою авторів Конкурс може надавати додаткову промо-підтримку (презентації, прес-конференції, промо-тури, автограф-сесії тощо) для книг, фільмів, вистав, пісень, що будуть створені за конкурсними творами.
- Автор подає свої твори на Конкурс повторно до отримання Першої премії у тій номінації, на яку подається. Автор має право і надалі подавати твори у тих номінаціях де не отримав першу премію. Для володарів Перших премій проводиться окремий конкурс «Гранд Коронація» кожні 5 років.
- Переможці Конкурсу отримують оголошені грошові премії (з яких відраховуються податки). Згідно з законом України про захист персональних даних автори надають необхідні документи.
- Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом. Примітка: Реєстрація (або передача) авторських прав на твори є повноваженнями авторів творів та здійснюється авторами незалежно від конкурсу. Довідки з реєстрації авторських прав: Державна служба інтелектуальної власності, тел: (+38044) 498-37-08 (09). Ви також маєте можливість отримати допомогу в реєстрації авторських прав від юридичного партнера конкурсу — Юридичної фірми «Гелон».
Довідки за телефоном: +38 (067) 252 50 20, + 38 (095) 000 7 000
Чекаємо Ваші твори за адресою (УКРПОШТА):
Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-30
01030
Номінація «Ділова література» в рамках конкурсу «Коронації слова» в партнерстві з К.Fund.
Номінація «Ділова література» є складовою частиною конкурсу «Коронація слова» і провадиться за підтримки та в партнерстві з Фондом Василя Хмельницького K.Fund.
Концепція:
Українська економіка має змінитися. Застарілі галузі важкої промисловості потребують залучення інвестицій у розвиток, значних капітальних вкладень у модернізацію, використання нових технологій виробництва та менеджменту.
Тим часом, світовий досвід каже про те, що найбільш ефективними нині стають спритні підприємства нового типу, що орієнтуються на інновації та зовсім інші управлінські підходи, ніж великі неповороткі компанії. Завдяки цьому країни, що розвиваються, можуть досить швидко стати в один ряд із розвинутими, а раніше невідомі компанії — перетворитися на глобальних лідерів.
Звісно, ситуація в нашій країні поки що невтішна. Втім, Україна все ще має промисловий фундамент, гарні можливості для виробництва, людський капітал та науковий потенціал для розвитку. Чи можемо ми сподіватися на прорив у всіх сферах економічної, бізнесової та соціальної політики? Чи може статися українське економічне диво? Чи існують способи швидко і справно підняти економічну платформу в умовах нестабільності та рецесії?
Українська економіка дає унікальну можливість і захоплюючий виклик для науковців і практиків: застосовуючи власний і світовий досвід, спробувати створити формулу, яка допомогла б створити в нашій країні нову потужну економічну систему. І в цій формулі точно мають бути освіта, технології та інновації.
Цей конкурс поставив собі за мету зібрати найуспішніший світовий та українській досвід управління компаніями, розвитку технологій, змін в освіті, проривних державних рішень, а також нові перспективні ідеї для того, аби Україна мала змогу перейти на новий економічний рівень — рівень економіки знань.
Оргкомітет конкурсу «Коронація слова» у номінації «Ділова література»:
(а) приймає рукописи книг, присвячених темам, викладеним нижче;
(б) оцінює їх за участі експертів та журі;
(в) визначає переможця(-ців).
Преміальний фонд:
Номінація «ДІЛОВА ЛІТЕРАТУРА»:
І премія — 15 000 грн,
ІІ премія — 10 000 грн,
ІІІ премія — 5 000 грн,
+ заохочувальні премії
Критерії для відбору і визнання:
- наявність оригінальних, нестандартних поглядів, підходів, ідей, рішень, що можуть бути втілені в Україні в коротко- та середньостроковій перспективах, та
- висока якість тексту, лаконічність, солідне обґрунтування, чіткість, доступність, та переконливість, і наявність прикладів, кейсів та порівнянь
Тематика книг може бути наступною:
- Обґрунтовані футурологічні прогнози, пов’язані з економікою, технологіями, фінансовими системами як на глобальному рівні, так і на рівні країн і регіонів. Висвітлення інноваційних технологій у соціальній сфері, здатних змінити на краще життя великої кількості людей (наприклад, у біотехнологіях/медицині, освіті, співпраці підприємств і університетів, соціальній політиці тощо).
- Кейси впровадження системних інновацій на рівні великих компаній, цілого сектора економіки або управління державою, що дозволили вийти на новий економічний, соціальний, управлінський рівень.
- Історії успішних компаній і відомих підприємців світового рівня — або яскраві, показові історії в Україні.
- Опис успішних сучасних підходів до управління бізнесом і проектами. Бізнес-кейси, пов’язані з успішним подоланням труднощів, розвитком в умовах кризи, стагнації, рецесії, невизначеності, досягненням амбітних цілей, створенням нових продуктів і послуг які збурюють і тим завойовують ринки.
- Створення ефективної політики для розвитку проривних секторів, залучення інвестицій та технологій. Світові кейси та кращі практики.
- Висвітлення теми інновацій в освіті: нові освітні технології, використання IT та інженерних систем, нові орієнтири, цілі та вимоги до сучасної освіти. Аналіз кейсів та історій успіху освітніх реформ у різних країнах світу.
- Нові успішні (які вже добре себе зарекомендували і застосовні в Україні) підходи на рівні приватних навчальних закладів та проектів.
- Самоосвіта та саморозвиток, «освіта протягом усього життя»: тенденції, кейси, проекти, підходи.
- Інноваційні та збалансовані підходи до регуляторної, фіскальної й монетарної політики, скеровані на швидкий економічний ріст за умов зростання добробуту серед населення і зменшення економічної нерівності.
- Аналіз поточної ситуації в українській економіці та способів її поліпшення на підставі історичних кейсів або прикладів порівнянних країн, в тому числі успішні приклади встановлення економічних систем країн, що розвиваються (Азія, Південна Америка) але враховуючи небезпеки незбалансованого росту, неефективних інвестицій, неконтрольованої інфляції/девальвації, корупції і краху.
- Успішні кейси різних країн в області регіонального розвитку: територіальний маркетинг, підвищення туристичної привабливості міст і районів, місцевий економічний розвиток, залучення інвестицій і розвиток МСБ в регіонах.
Технічні правила подання рукописів:
Оформіть титульний аркуш з наступною інформацією:
- оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався,
- назву твору,
- кількість сторінок.
- номінацію (ДІЛОВА ЛІТЕРАТУРА)
Твір друкуйте за допомогою комп’ютера на аркушах білого паперу формату А4 (рекомендуємо зробити поля 10 мм справа, 35 мм зліва та 20 мм зверху і знизу).
Шрифт має бути Times New Roman.
Кегль 14. Міжрядковий інтервал — 1.
Пронумеруйте усі аркуші (починаючи з титульного)
Аркуші НЕ зшивайте, НЕ скріплюйте, у файли НЕ вкладайте.
Вкладіть твір (до твору має бути доданий логлайн і синопсис Вашого роману) з титульним аркушем у папку, або обгорніть в папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні).
Додайте електронний варіант рукопису (CD-або DVD-диск з одним файлом рукопису у форматі «.doс»)
Додайте конфіденційний авторський конверт (цей конверт підпишіть псевдонімом, тим же, що і на титульній сторінці) в який вкладіть заяву про участь у конкурсі.
В заяві вільної форми, напишіть наступну необхідну інформацію:
- справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або свідоцтвом про народження),
- домашню адресу,
- контактний телефон свій + телефон когось із близьких,
- електронну адресу (якщо є),
- назву номінації,
- назву твору,
- псевдонім, який ви вибрали для участі у Конкурсі (обовязковий для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).
Папку з твором, CD-або DVD-диском і конфіденційним авторським конвертом із заявою вкладіть у великий поштовий конверт і надішліть поштою (УКРПОШТА) з “повідомленням про вручення поштового повідомлення” (щоб ви змогли пересвідчитися про успішну доставку).
УВАГА: Якщо ви надсилаєте декілька творів (до однієї або кількох номінацій), кожен твір надсилайте в окремому поштовому конверті (обов’язково з CD-або DVD-диском та конфіденційним авторським конвертом).
- Твір повинен мати не менше 100 стор. (350 тис. знаків з пробілами) і не більше 250 стор. (875 тис. знаків з пробілами).
- Логлайн – 25 – 30 слів, що лаконічно і максимально змістовно відповідають на питання «Про що книга?». Ці кілька слів мають зацікавити, заінтригувати. Логлайн коротко викладає сюжет зі збереженням інтриги та натякає, що «далі буде цікавіше».
- Синопсис – коротке (не більше 1 – 1,5 стор.) викладення книги. В ньому автор стисло і максимально цікаво переповідає суть книги, її головну мету, окреслює головних діючих осіб або основні ідеї. Синопсис «розшифровує» логлайн, розширює і пояснює його зміст.