
ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА ILEARN
iLearn – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання).
Розробила платформу громадська спілка “Освіторія”, що розвиває освіту в Україні.
Команда проєкту прагне щоб усі учні в Україні мали рівні можливості для вступу до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу чи соціального статусу.
«Серед вихованців інтернатів та дитячих будинків є дуже багато талановитих та вмотивованих дітей, яким не вистачає можливостей щоб отримати якісну підготовку та вступити до ВНЗ. Ми даємо їм цю можливість.»
Зоя Литвин, керівник громадської спілки «Освіторія»
Пілотний запуск проєкту iLearn відбувся у 2012 році в інтернаті м. Городня Чернігівської області. Протягом кількох місяців викладачі Київського національного економічного університету проводили вебінари з математики для випускників цього закладу. У підсумку – більшість вихованців отримали високі бали з математики та вступили на бюджетну форму навчання до найпрестижніших університетів України.
Такий результат надихнув команду на створення всеукраїнської освітньої онлайн-платформи з підготовки, якою може скористатися кожен бажаючий абітурієнт у будь-якому куточку України. KFund підтримав цю ініціативу.
Зараз на платформі розміщені безкоштовні онлайн-курси та вебінари з української мови і літератури, математики, історії України, біології, англійської мови, а також вебінари з профорієнтації. Функціонал платформи гейміфікований (з ігровими елементами), що робить процес навчання інтерактивним і цікавим. Під час реєстрації на платформі користувач створює свого віртуального героя. Його можна апгрейдити впродовж користування платформою за віртуальну валюту – вчибакси, які нараховуються за проходження тестів та перегляд навчальних вебінарів.
Досягнення проєкту iLearn:
- Понад 60 000 абітурієнтів з усієї країни скористалися можливостями онлайн-платформи, серед яких і абітурієнти, які живуть на непідконтрольних Україні територіях, але хочуть вступати до українських ВНЗ;
- проєкт став головним переможцем у секторі “суспільство” у Partnership for Sustainability Awards 2019 від Глобального договору ООН;
- проєкт став переможцем першого конкурсу IT-проєктів у сфері е-демократії EGAP Challenge, що реалізується у рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Фонду Східна Європа.
- проєкт здобув визнання від міжнародних експертів у сфері освіти на Всесвітньому конкурсі соціальних проєктів Enactus World Cup 2014.
Сайт проєкту: https://ilearn.org.ua/