K.Fund та Лін Інститут України представлять на КМЕФ книжку про ефективне управління
4 Жовтня, 2017Книжка Джима Ланкастера «Лідерство в стилі LEAN: шлях до постійного вдосконалення вашого бізнесу» (The Work of Management: A Daily Path to Sustainable Improvement) вийшла українською мовою.
Київ, 04 жовтня 2017 року. — Фонд Василя Хмельницького K.Fund спільно з Лін Інститутом України видав книжку Джима Ланкастера «Лідерство в стилі LEAN: шлях до постійного вдосконалення вашого бізнесу». Презентація відбудеться в рамках Київського міжнародного економічного форуму за участі наукового редактора українського видання, президента Лін Інституту України Сергія Комберянова.
Джим Ланкастер – генеральний директор машинобудівної компанії Lantech, яка в 1990-ті роки була одним з лідерів впровадження лін (від англійського слова «lean» – худий, знежирений) — концепції управління, заснованої на зменшенні всіх видів втрат. Його книжка стане в пригоді як тим, хто давно впроваджує практики ощадливого виробництва, так і тим, хто тільки задумався про вдосконалення свого бізнесу та готовий почати свій шлях у вивченні мистецтва лін.
«Це історія, на яку я так довго чекав. Джим щиро ділиться своїми помилками, котрі, повірте, притаманні більшості українських топ-менеджерів. В книжці чітко показаний перехід від управління в стилі «талановитого тушіння пожеж» до створення умов, за яких пожежі ніколи не виникають. Я раджу цю книгу власникам бізнесів, директорам, керівникам підрозділів, усім, хто шукає чітких орієнтирів в управлінні нестабільними процесами, хто бажає виховувати самостійних та ініціативних працівників», – відзначив Сергій Комберянов, президент Лін Інституту України
«Лідерство в стилі LEAN» – щира та прониклива історія керівника, який зміг вивести компанію на новий рівень розвитку, досягти доти небаченої прибутковості та забезпечити своєму бізнесу перші позиції на ринку. Для того, щоб повторити його результат, достатньо восьми кроків. Вони допоможуть створити міцну систему управління в режимі реального часу. Джим Ланкастер детально описує ці кроки, ілюструючи їх прикладами з життя власної компанії.
«Простою мовою та з використанням ілюстрацій Джим зображує систему управління, яку ви можете застосувати до вашої організації з вражаючими наслідками… Я думаю, ви зможете знайти тут як натхнення, так і розвагу», – написав Джим Вумек, засновник і старший радник Lean Enterprise Institute, США, у передмові до книжки.
Детальніше про цю та інші книжки K.Fund можна дізнатися на сторінці проекту K.Fund Books.
Довідка
K.Fund заснований у 2015 році українським підприємцем Василем Хмельницьким для підтримки проектів у галузі економіки та освіти. Місія K.Fund — давати ключі для розвитку й реалізації, забезпечувати можливості для отримання нових знань і навичок, сприяти відкриттям і допомагати вийти на новий рівень.
Серед ініціатив, які підтримує Фонд Василя Хмельницького K.Fund, — Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ); сучасна модель регіонального розвитку «Біла Церква — 2025»; видавничий проект K.Fund Books; проекти громадської організації «Освіторія»: сучасна загальноосвітня школа «Новопечерська школа» в Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів із дитячих будинків та малозабезпечених сімей; унікальна освітня IT-фабрика UNIT Factory; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; Лін Інститут України та інші.
Лін Інститут України (ЛІУ) – неприбуткова організація, метою якої є підвищення конкурентоспроможності та інноваційності українських компаній за допомогою методології lean. Організацію засновано за підтримки фонду Василя Хмельницького K.Fund. ЛІУ є учасником світової мережі Lean Global Network, до складу якої входить 21 освітній та дослідницький інститут, а також десятки партнерських організацій по всьому світу.
Київський міжнародний економічний форум (Kyiv International Economic Forum, KIEF) — постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтований на організацію діалогу експертів, бізнесу та влади, запозичення кращого світового досвіду, створення «дорожньої карти» розвитку та сприяння конвертації ідей у реальні дії.