K.Fund та «Коронація слова» оголосили умови участі в номінації «Ділова література»
13 Вересня, 2016Прийом рукописів триватиме до 1 грудня 2016 року. Премія за перемогу в номінації становитиме 15 тисяч гривень
Розпочато прийом рукописів для участі в номінації «Ділова література», що провадиться за підтримки Фонду Василя Хмельницького K.Fund в рамках літературного конкурсу «Коронація слова».
Номінацію «Ділова література» запроваджено у 2016 році. Досі конкурс «Коронація слова» приймав твори тільки в жанрах роману, кіносценарію, пісенної лірики та дитячої книги. Нова номінація надає можливість подавати рукописи книг на теми розвитку бізнесу, освіти та інноваційних технологій. Організатори сподіваються на те, що окрім професійних письменників, свої роботи на розгляд журі надсилатимуть викладачі вузів, шкіл, програм MBA, підприємці, фахівці з менеджменту, дослідники, бізнес-тренери та галузеві експерти.
Створивши номінацію «Ділова література», організатори поставили собі за мету стимулювати розвиток української нехудожньої книги, появу вітчизняної літератури, яка висвітлювала б найуспішніший світовий та українській досвід управління компаніями, розвитку технологій, змін в освіті, проривних державних рішень, а також нові перспективні ідеї для того, аби Україна мала змогу перейти на новий економічний рівень — рівень економіки знань.
«Ми вважаємо, що людина повинна вчитися постійно, і найважливіше місце в цьому займають книги. Сучасна бізнес-література має нести практичне знання, яке базується на реальних кейсах та може бути одразу втілене на практиці. Це створює нові можливості для розвитку людини, бізнесу, держави. Хотілося б, щоб в Україні з’являлося якомога більше якісної ділової літератури, що описує інноваційні ідеї, придатні до втілення в нашій країні найближчим часом», — наголосив засновник K.Fund, підприємець Василь Хмельницький.
До відбору рукописів до короткого списку та вибору переможця застосовуватимуться ті самі критерії, які K.Fund використовує, обираючи іноземні книги для перекладу українською мовою. Важливим фактором є наявність оригінальних, нестандартних поглядів, підходів, ідей та рішень. Крім того, журі звертатиме увагу на якість тексту, його доступність та переконливість, наявність прикладів, кейсів та порівнянь.
«Українська економіка дає унікальну можливість і захоплюючий виклик для науковців і практиків: застосовуючи власний і світовий досвід, спробувати створити формулу, яка допомогла б побудувати в Україні нову потужну економічну систему. І в цій формулі точно мають бути освіта, технології та інновації. Ми вдячні K.Fund за ініціювання нової номінації. Віримо, що вона дозволить залучити письменників та бізнесменів до створення якісних книг, народити та розповсюдити ідеї, які можуть змінити нашу країну», — зазначив співзасновник конкурсу «Коронація слова», професор-економіст, керівник великих українських та зарубіжних компаній, екс-президент Київської школи економіки д-р Юрій Логуш.
Коронація слова — Міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Проект Тетяни та Юрія Логушів. Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.