K.Fund і BlackBox Capital відкривають у Києві Центр розвитку технологічних компаній (TCDC)
27 Вересня, 2016Проект націлений на пріоритетну підтримку продуктових hi-tech компаній, інвестиції оцінюються в 100 млн грн
Фонд Василя Хмельницького K.Fund та ΒlackBox Capital створять у Києві Центр розвитку технологічних компаній (Technology Companies’ Development Center, TCDC), який підтримуватиме малі та середні hi-tech проекти. Резиденти TCDC матимуть змогу скористатися комплексними інфраструктурними рішеннями, що їх розроблено спеціально для зростання бізнесу технологічних компаній.
Зокрема, йдеться про можливість орендувати сучасний офіс із меблями та комунікаціями в столиці України за ціною від $5/м2, отримати до 70% компенсації вартості освітніх програм, а також підтримку в галузі стратегічного менеджменту, пошуку нових партнерів, консультування з питань виходу на зарубіжні ринки, залучення інвестицій та донорської допомоги. Пріоритет при виборі майбутніх резидентів центру отримають продуктові hi-tech компанії.
«Ми хочемо сформувати модель, яка допомагатиме талановитій молоді розвиватися та втілювати свої мрії в життя. Високі технології створюють люди, наше ж завдання — забезпечити їм необхідні умови для розвитку: середовище та знання. K.Fund надає проекту інфраструктурні та освітні рішення. Все, що стосується управління в сфері технологій, буде втілювати команда BlackBox Capital. Ця ініціатива може прискорити розвиток IT-галузі та країни в цілому», — зазначив засновник K.Fund, підприємець Василь Хмельницький.
«Більшість ІТ-компаній в Україні працює за моделлю аутсорсингу, продаючи робочий час своїх працівників і виконуючи поставлені зарубіжними клієнтами завдання. Це обмежує можливості українських підприємців, а також зростання й розвиток технологічних компаній у нашій країні. Запуск в Україні моделі TCDC підвищує ймовірність появи продуктових технологічних компаній. Наш успіх — це зростання бізнесів резидентів мінімум на 30% на рік», — заявив партнер BlackBox Capital Євген Саранцов.
TCDC буде розташовано в окремій будівлі (площа близько 3500 м2) за адресою: Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 8. На даний момент провадяться будівельні роботи, які планується завершити в грудні 2016 року. Інвестиції в проект оцінюються в 100 млн грн.
Діяльність TCDC будуть забезпечувати керуюча компанія, консультаційна рада, юридична фірма «Юскутум», відкритий міжкорпоративний IT-університет BIONIC University, дві високотехнологічні лабораторії VR Lab (Crytek) і Smart City lab. Спеціальним освітнім партнером центру виступить Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs), яка вже розробила навчальну програму Be Tech. Client Focus Strategy. Для того, щоб стати резидентом TCDC, необхідно заповнити анкету та пройти відповідний курс kmbs. 70% плати за навчання покриває K.Fund.
З більш детальною інформацією про проект TCDC можна ознайомитися за наступним посиланням.
У разі виникнення додаткових питань щодо діяльності центру просимо звертатися до проектного директора Ірини Єцкало: [email protected]
Фонд K.Fund засновано 2015 року українським підприємцем Василем Хмельницьким для підтримки проектів у галузях освіти й економіки. Місія K.Fund — надавати ключі до розвитку та реалізації, забезпечувати можливості отримувати нові знання й навички, сприяти відкриттям і допомагати вийти на новий рівень. K.Fund відкриває шлях до мрії -> kfund.ua
Василь Хмельницький — перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Інвестує кошти в розвиток різних бізнесів в Україні, віддаючи перевагу співпраці та спільному управлінню. Серед громадських ініціатив, що їх підтримує підприємець, — Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ); проекти громадської спілки «Освіторія»: сучасна загальноосвітня школа «Новопечерська школа» в Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів із дитячих будинків і малозабезпечених сімей; магістерська програма публічного адміністрування в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект «Бібліотека Хмельницького», унікальна освітня ІТ-фабрика UNIT Factory. Більше інформації за посиланням.
BlackBox Capital з 2014 року створює нові бізнес-моделі в сегменті IT та цифрових торгових комунікацій з українськими компаніями. Засновник компанії Євген Саранцов вірить, що успішні технологічні інновації повинні народжуватися в серці великих корпорацій, вирішуючи реальну внутрішню проблему. Якщо завдання може бути вирішено в реальних польових умовах — це означає, що таке рішення має великий потенціал успіху. Модель створення успішних інноваційних продуктів BlackBox Сapital — це результат щоденної роботи корпорацій з малим інноваційним бізнесом.
Євген Саранцов — співзасновник tradehub.ua, blackbox.ua. Випускник програми MBF і запрошений спікер «Школи глобальних ринків» kmbs. Створив український електронний торговий майданчик zakupki-online.com. Впродовж півтора року zakupki-online.com отримував щомісячний оборот понад 50 млн грн, а в травні 2015 став частиною електронного торговельного майданчика zakupki.prom.ua. Євген більше п’яти років створював, виводив на ринок і розвивав національні бренди ТМ «Хлібний дар», «Істинна». Має досвід розробки стратегій виходу на ринок і запуску брендів з нуля, комплексних стратегій розвитку та реорганізації компанії в умовах постійних змін. Ментор і експерт бізнес-інкубаторів 1991, EGap.